Kulturalne Bemowo

Fundacja Kulturalne Dzieci, której misją jest tworzenie sposobności dla kreatywnego rozwoju najmłodszych, zaprasza na wakacyjną serię spektakli, warsztatów i koncertów wielopokoleniowych   pod nazwą Kulturalne Bemowo, przygotowaną specjalnie dla żądnych przygód  rodziców i dzieci!

 

Kulturalne Bemowo oraz towarzyszące mu interaktywne atrakcje, odbędzie  się w Parku Górczewska w Amfiteatrze na Bemowie. Projekt finansowany jest przez m. st. Warszawa Dzielnica Bemowo.

 

Kulturalne Bemowo jest wyjątkową okazją do spędzenia wolnego czasu w gronie rodzinnym, wprowadzenia najmłodszych w świat bajek w atmosferze zabawy i interakcji.

Wydarzenie rozpoczyna się o godz. 15:00 w niedziele 8.07.2018, 22.07,2018, 5.08.2018, 19.08.2018r.

 

Program każdego wydarzenia to:

1 . Spektakl muzyczno- interaktywny
2 . Warsztaty tematyczne na scenie
3 . Koncert wielopokoleniowy dla wszystkich

* * * WSTĘP WOLNY – AMFITEATR BEMOWO PART GÓRCZEWSKA!!! * * *

„Na ulicy dobrej Wróżki” Spektakl muzyczny dla najmłodszych i nie tylko. Główni bohaterowie przedstawienia – dobra wróżka oraz poszukiwacz piosenek – zabierają widzów w podróż śladami piosenek Jerzego Wasowskiego: kompozytora i współtwórcy „Kabaretu Starszych Panów”. Na ulicy Dobrej Wróżki każdy odnajdzie coś dla siebie: chwilę zadumy, żart, ale przede wszystkim uśmiech, który jest nieodłączną cechą twórczości Pana Wasowskiego. Zapraszamy na spotkanie ze „zmaterializowanami piosenkami”, które opowiedzą o Warszawie, zasadach ruchu drogowego, psich spacerach – i wielu innych sprawach!

W rolach głównych:

Wróżka – Zuzanna Makowska

Podróżnik – Kamil Maria Banasiak

Kwinta – Anna Sandowicz

Tercja – Aleksandra Bogucka