TAJEMNICA NOCNEGO TRAMWAJU

Projekt przyczynia się do upowszechniania wiedzy o historii Warszawy w wymiarze dziejowym oraz kulturowym, ma formę koncertu interaktywnego w formie musicalowej czyli łączy ze sobą różne dziedziny kultury i sztuki.

Projekt objęty Honorowym Patronatem Rzecznika Praw Dziecka.

Zapraszamy do magicznej wyprawy w świat bajkowego koncertu razem Naszymi bohaterami. Projekt jest działaniem na rzecz upowszechniania kultury i sztuki poprzez edukację kulturalną dzieci, młodzieży i dorosłych czyli produkcję i prezentację wydarzeń artystycznych w tym przypadku bajkowych koncertów muzycznych.

TAJEMNICA NOCNEGO TRAMWAJU – Legendy Warszawskie to wyprawa tajemniczym tramwajem po Warszawie. Nasi bohaterowie poznają warszawskie legendy w towarzystwie przewodników. Fantastyczne widowisko edukacyjno – muzyczne, które zabierze rodziny w podróż do czasów beztroskiej radości, a przed dziećmi odkryje niezwykły świat muzycznej podróży świat magicznych dźwięków. Przeniesiemy się w świat magii legend i ich bohaterów, poznamy warszawską syrenkę, Warsa i Sawę, Bazyliszka czy Antka, który szukał Złotej Kaczki. Magiczna podróż głównie po Warszawskiej Starówce. Wspólnie z aktorami, wokalistami i tancerzami przeniesiemy się w magiczną podróż po stolicy Polski. Projekt jest działaniem na rzecz upowszechniania kultury i sztuki poprzez edukację kulturalną dzieci, młodzieży i dorosłych  czyli produkcję i prezentację wydarzeń artystycznych w tym przypadku bajkowych koncertów muzycznych. Najważniejsze dla Fundacji Kulturalne Dzieci WAW PL jest dbanie o odpowiedni rozwój Naszych najmłodszych pociech. Przez ciekawy sposób zachęcamy maluchy do poznania świata teatru, aktorstwa, muzyki, tańca, kreatywnego rozwoju.

Premiera odbędzie się 4 kwietnia 2020roku w Dzielnicy Bemowo na Scenie Kocjana ul. Kocjana 3

Terminy dla przedszkoli i szkół :

6.04.20020 godz. 9:00, 10:30

8.04.2020 godz. 9:00, 10:30

20.04.2020 godz. 9:00, 10:30

21.04.2020 godz. 9:00, 10:30

Informacja dotycząca biletów zapisy@kulturalnedzieci.pl