Newsy

Kulturalne Mikołajki

11/10/2016

14618837_1198427120203042_842694013_oKulturalne Mikołajki to projekt skierowany dla dzieci i rodziców w okresie świątecznym.
Podczas wydarzenie atrakcją przewodnią będzie „Czarodziejki puch” to muzyczno-teatralny spektakl pełen interakcji z dziećmi. Animacje, które pobudzają dzieci to tworzenia spektaklu razem z aktorami wspólne świąteczne piosenki stwarzają świąteczną atmosferę.
Spektakl ma charakter edukacyjny przez fantastyczną zabawę na scenie dzieci nie będą się nudzić nawet na chwilę.
W tym roku rozszerzamy działalność i oprócz przedstawienia i warsztatów dla dzieci Kulturalne Mikołajki poszerzamy o targi, które będą miały miejsce 3 grudnia 2016r. w Warszawie w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich ul. Bracka 25.

Targi mikołajkowe będą bezpłatne dla rodziców oraz dzieci, każdy maluch będzie mógł usiąść na kolana Mikołaja i otrzyma prezent.
Zależy nam, aby rodzice i opiekunowie spędzili u nas miło czas, mieli możliwość w jednym miejscu poznać wiele rozwiązań, które być może staną się dla nich cenna wiedzą i doświadczeniem.

Kulturalne Mikołajki to:

Świąteczne animacje – warsztaty dla dzieci: Zdobienie pierników, Wykonanie dekoracji świątecznej, Przygotowanie własnoręcznych prezentów
Warsztaty taneczne z Mikołajem i Śnieżynką
Przedstawienie „Czarodziejski Puch” w formie zabawy interaktywnej
Święty Mikołaj w swoim czerwonym fotelu
Targi świąteczne – fantastyczne marki, nowości rynkowe
Spotkanie z ambasadorami Kulturalnych Mikołajek
Pokazy wystawców na scenie
Konkursy na scenie z nagrodami

Po raz pierwszy mamy zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziały w Kulturalnych Mikołajkach, Kulturalnych Targach Artykułów, zabawek dziecięcych. Wydarzenie będzie poprzedzone kampanią promocyjną.

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ !

 

 

Może Ci się spodobać