Kulturalny Piknik Rodzinny

Kulturalny Piknik Rodzinny to kontynuacja zimowego projektu, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem warszawskich Rodzin. Najważniejsze dla Fundacji Kulturalne Dzieci WAW Pl jest dbanie o odpowiedni rozwój Naszych najmłodszych pociech. Przez ciekawy sposób zachęcamy maluchy do poznania świata teatru, aktorstwa, muzyki, tańca, kreatywnego rozwoju.

Fundacja Kulturalne Dzieci, której misją jest tworzenie sposobności dla kreatywnego rozwoju najmłodszych, zaprasza na pierwszą edycję Kulturalnego Pikniku Rodzinnego,  przygotowanego specjalnie dla żądnych przygód i atrakcji  rodziców i dzieci!

Piknik odbędzie się w Parku Górczewska 2 września 2018r. o godz. 10:00  patronat honorowy nad piknikiem objął Rzecznik Praw Dziecka.

Kulturalny Piknik Rodzinny jest wyjątkową okazją do spędzenia wolnego czasu w gronie rodzinnym, zapoznania się z ofertą wspaniałych firm dziecięcych w atmosferze zabawy i interakcji.

2 września o godz. 10.00 zapraszamy do  Parku Górczewska na warszawskim Bemowie, pod naszą scenę, wybudowaną specjalnie na tę okazję.

W programie:

– Spotkanie z Ambasadorkami

– Pokazy Mody dla dzieci i kobiet

– Warsztaty taneczne

– Konkursy dla dzieci

– Kreatywne Warsztaty dla dzieci: malowanie piaskiem, mały konstruktor

– Piknik atrakcje dla dzieci- warsztaty, atrakcje, produkty dla najmłodszych

– Malowanie Buziek, Zabawy z chustą animacyjną

Między godziną 10.00 – 15.00,  pod czas pikniku będą mogły zagrać wraz ze swoimi opiekunami w niezwykłe gry planszowe i plastyczne w kreatywnych kącikach  Fundacji Kulturalne Dzieci i firmy Alexander Toys, wziąć udział w zajęciach ruchowo-tanecznych, konkursach na scenie. Na najmłodszych czekają zabawy z chustą animacyjna, taniec ze wstążkami czy nauka żonglowania na stanowisku Sklepu Animatora, wspaniałe warsztaty metodą Disney English oraz gry i zabawy w języku angielskim czekają na najmłodszych na stanowisku Szkoły  Językowej Empik School. Pod czas pikniku nie zabraknie malowania buziek, wielkich baniek mydlanych i innych atrakcji dzięki Klinice Leczenia Jąkania. Na całe rodziny czekają turnieje w grach np. Kraina Lodu czy Dobble te atrakcje zapewni firma Rable.

 

W konkursach będzie można wygrać wspaniałe  nagrody ufundowane przez naszych wspaniałych Partnerów: Profbud, Cybex, Tosia pl, Klinika  Leczenia Jąkania, Rable, Vianek, Granna, Ziaja Polska, Alexander Toys, Sklep Animatora, Inca Play, Empik School Warszawa Bemowo, Torelle,  TUTU Princess,  Ciuciubabka, Wydawnictwo Literówka, Matplaneta, Chicco

Patronami Medialnymi są: Rzecznik Praw Dziecka, RDC, Dziecko w Warszawie, wolnasobota.pl, Tatento.pl, Informator Stolicy,  W blasku Fleszy, Kulturalna Mama, Portal Gwiazd.pl, Info Rodzinka, Przedszkola.edu.pl.

Partnerzy wydarzenia:

Profbud to firma deweloperska z polskim kapitałem, która stawia na najwyższą jakość realizowanych projektów mieszkaniowych. Oferuje swoim Klientom mieszkania „szyte na miarę”. W ciągu 8 lat swojej działalności spółka zrealizowała wysokiej jakości projekty w atrakcyjnych lokalizacjach. Wszystkie inwestycje Profbudu charakteryzują się sprawdzonymi rozwiązaniami architektonicznymi, wysokiej klasy materiałami, nowoczesnymi technologiami oraz nieszablonowym designem. Do flagowych projektów realizowanych obecnie należą Osiedle Awangarda, Dekada i Stella umiejscowione na Bemowie, Haven House na Gocławiu oraz Osiedle Primo zlokalizowane w Nowym Centrum Łodzi.

 

Chicco powstało z potrzeby młodego, włoskiego przedsiębiorcy, któremu urodził się syn. Do opieki nad maleństwem, młodzi rodzice potrzebowali całej gamy produktów, które … nie istniały.  Było to prawie 60 lat temu. W 1958 roku rozpoczęła się przygoda z produktami dziecięcymi, które od samego początku tworzone były z myślą o dzieciach oraz potrzeb zarówno dziecka, jak i jego rodziców. Syn nazywał się Enrico, pieszczotliwie Chicco.

 

CYBEX jest producentem nagradzanych fotelików samochodowych, wózków oraz nosidełek dla dzieci i ich rodzin na całym świecie.CYBEX oferuje zbiór innowacyjnych, bezpiecznych wysoce funkcjonalnych oraz modnych wózków, fotelików samochodowych, ergonomicznych nosidełek i mebli dla dzieci.

 

Eksperci z branży wózków i fotelików dziecięcych.

Już od ponad dziesięciu lat zajmujemy się sprzedażą artykułów dziecięcych. Specjalizujemy się w sprzedaży wózków głęboko-spacerowych, spacerowych, bliźniaczych i biegowych oraz fotelików samochodowych różnych marek oraz kategorii wagowych, montowanych tyłem lub przodem do kierunku jazdy. W ofercie posiadamy także szeroką gamę produktów dziecięcych, takich jak: meble, laktatory, monitory oddechu, nianie elektroniczne, nosidła, zabawki, łóżeczka turystyczne, kojce dla dzieci i krzesełka do karmienia.

 

Naszym celem jest wykształcenie lub rozwinięcie zdolności matematycznych u dzieci.
Nie stawiamy żadnych wymagań wejściowych do Matplanety. Są to zajęcia przeznaczone absolutnie dla wszystkich, którzy chcą na nie uczęszczać. Nie są to zajęcia tylko dla osób uzdolnionych matematycznie, bo predyspozycje mają wszystkie dzieci. Jeżel tylko chcą iść w tym kierunku – zapraszamy serdecznie.
Nie uczymy do testów i nie idziemy według programu szkolnego. Nasze zajęcia nie są korepetycjami.

 

empik school to największa i najdłużej działająca sieć szkół językowych w Polsce. W 34 szkołach uczymy rocznie ponad 50 000 osób. Szkoła prowadzi kursy na wszystkich poziomach zaawansowania i dla wszystkich grup wiekowych. W empik school opracowano autorską metodę nauczania języka: THE INSELL METHOD, której głównym założeniem jest rozwijanie umiejętności komunikacji w naturalnych sytuacjach. Słuchacze empik school na co dzień mogą korzystać z wielu dodatkowych elementów wspomagających naukę języka, takich jak: bezpłatne konwersacje językowe, kawiarenka internetowa, biblioteczka językowa, czy platforma ćwiczeń językowych online.

Klinika zapewnia fachową pomoc specjalistów: neurologopedy, psychoterapeutów i psychologów. Miejsce przyjazne dzieciom, dorosłym oraz osobom starszym.

 

 

 

 

 

Jesteśmy rodzinną, polską firmą z polskim kapitałem, obecną na rynku już od 40 lat. Siedziba firmy od chwili założenia mieści się w Chwaszczynie k/Gdyni. Przez lata działalności zdobyliśmy zaufanie odbiorców w Polsce i na świecie, stale poszerzając zakres naszych działań. Produkując gry i zabawki edukacyjne, realizujemy motto „nauka przez zabawę”.
W naszej ofercie znajdą Państwo zabawki i gry edukacyjne, umysłowe, losowe i sprawnościowe, a także puzzle, wiatraczki i karty. Szukamy nowych rozwiązań, aby oferować atrakcyjną formę spędzania czasu przez dzieci i całe rodziny.

 

Ziaja to marka będąca synonimem wysokiej jakości i atrakcyjnej ceny. Marka, której wysoką pozycję potwierdzają czołowe miejsca zajmowane w rankingach oraz stale rosnące grono klientów.Obecnie firma oferuje ponad 1000 preparatów pielęgnacyjnych oraz leczniczych: kosmetyki,dermokosmetyki ziaja med, preparaty skierowane do kanału profesjonalnego (gabinety kosmetyczne) ziaja pro, farmaceutyki. Łączna sprzedaż produktów ze znakiem Ziaja to ponad 4 mln sztuk miesięcznie. W ciągu 25 lat firma Ziaja osiągnęła pozycję jednej z najlepszych firm kosmetycznych w Polsce.

 

 

 

 

Sklep Animatora PL – Wszystko dla animacji! Profesjonalny Sklep dla Animatorów i Sklep Party!

Planujesz urodziny dla siebie, swojego dziecka, przyjaciela, a może organizujesz imprezę tematyczną?
Trafiłeś idealnie!
Wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie doskonale nadają się na imprezę urodzinową, karnawałową czy halloweenową. Idealnie sprawdzą się podczas szkoleń, szkolnych przedstawień czy niezapomnianego wieczoru panieńskiego/kawalerskiego, baby shower oraz w trakcie kibicowania ulubionej drużynie sportowej! Ty jesteś Animatorem – bawisz, zadziwiasz, rozwijasz!

 

Jesteśmy profesjonalistami, kochamy to, co robimy, a ponieważ wiemy, czego pragną kobiety, nasze kolekcje satysfakcjonują najbardziej wymagające mamy – także pod względem jakości. Spełniamy najwyższe standardy – to nas cieszy i inspiruje, ale i zobowiązuje. Choć odnieśliśmy sukces, wciąż się rozwijamy, niezmiennie stawiając na doskonałą jakość – nasze modele to fantastyczne materiały, finezja i precyzja, a także dbałość o najdrobniejsze detale. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Torelle to gwarancja satysfakcji – wyjątkowy design, niespotykana funkcjonalność i doskonała jakość!

 

 

– Popularyzacja czytelnictwa w wieku wczesnoszkolnym,
– Rozwijanie wyobraźni przez – czytanie,
– Budowanie pozytywnych skojarzeń z czytaniem.

Najmodniejsze tiulowe spódnice i sukienki szyte na miarę ♡ spełniamy każde tiulowe życzenie

 

 

 

 

 

 

 

Za nami 1-wsza edycja Kulturalnego Pikniku Rodzinnego, Fundacji Kulturalne Dzieci, której misją jest tworzenie sposobności dla kreatywnego rozwoju najmłodszych.
Bardzo dziękujemy za Waszą obecność – było fantastycznie Dziękujemy wszystkim Parterom, za zaufanie i