Małe Hollywood

 

MAŁE HOLLYWOOD z Duetem JaHa, czyli 5.URODZINY MAŁEJ KAMIENICY

Mała Kamienica wraz z Duetem JaHa, Fundacją Kulturalne Dzieci. Waw.Pl, Family Academy  i Przedszkolem Miasteczko Dzieci  zapraszają na teatralne wydarzenie pt.:„ Małe Hollywood  z Duetem JaHa, czyli 5.Urodziny Małej Kamienicy” z udziałem dzieci i młodzieży oraz  aktorów Małej Kamienicy , połączone z Galą obchodów jej piątych urodzin!

Pomysłodawcami wydarzenia są Duet JaHa, czyli Hanna Kochańska i Jacek Zawada oraz Fundacja Kulturalne dzieci.Waw.Pl, dla których najważniejszy  jest kreatywny rozwój dzieci poprzez kulturę i osobisty kontakt z nią poprzez aktywne uczestnictwo w warsztatach doskonalenia swoich umiejętności , a później sprawdzenie ich na profesjonalnej scenie.

Taniec, śpiew i mnóstwo atrakcji dla najmłodszych – tak zapowiada się urodzinowa Gala Małej Kamienicy, która odbędzie się 11 marca 2018 o godz. 12.00 na Scenie Orlej Teatru Kamienica w Warszawie, a którą poprowadzi Agnieszka Kałuża, autorka bloga Aga Pomaga.

Jedną z  atrakcji Gali będzie spektakl „Małe Hollywood”. Królewna Lala, główna bohaterka przedstawienia dla dzieci jest w kiepskim nastroju. Nie może zrozumieć, dlaczego nie udaje się jej zostać gwiazdą Hollywood. Na pomoc Lali pospieszą bohaterowie bajek granych w Małej Kamienicy oraz młodzież i dzieci, które przez cały miesiąc uczyły się grać, tańczyć i śpiewać na warsztatach artystycznych z Anną Głogowską, Małgorzatą Kustosz-Piątosą  i Duetem JaHa.  Czy taki zastęp młodszych i starszych artystów złamie w końcu opór wiecznie niezadowolonej Lali? O tym będzie można się przekonać już 11 marca!

Po spektaklu zaplanowano uroczystość rozdania Małych Oskarów, które zostaną wręczone młodym artystom-warsztatowiczom, występującym w przedstawieniu przez znane i lubiane Gwiazdy. Zaproszenie przyjęli : Jowita Budnik, Tomasz Ciachorowski , Mateusz Damięcki ,Eliza Gwiazda, Agnieszka Kałuża ,  Sylwia Juszczak- Krawczyk i Mikołaj Krawczyk , Magdalena Lamparska, Joanna Majstrak, Elżbieta Romanowska , Anna Sandowicz, Anna Terpiłowska, Beata Jankowska – Tzimas, Krystian Wieczorek z żoną Marią , Izabela Zwierzyńska .

Na widowni oprócz zaproszonych gości i przyjaciół Małej Kamienicy zasiądą dzieci z zaprzyjaźnionych domów dziecka  oraz dzieci integracyjne z Klubu Myszki Norki, działającego przy Fundacji Dzieciom „ Zdążyć z Pomocą”.

Wśród atrakcji nie może zabraknąć pokazu mody dziecięcej  z firm TUTU Princess oraz aQademia przy akompaniamencie wiolonczeli Anny Kuczok i Patryka Rogozińskiego, mini koncertu Beaty Jankowskiej – Tzimas , słodkości, balonów i… urodzinowego tortu!

Całości imprezy urodzinowej przyświecać będzie szczytny cel  dla walecznego Wawrzynka Łabędzkiego, urodzonego w 36.tygodniu ciąży z nieimmunologicznym obrzękiem , z  1 pkt. w skali Apbgar i pojedynczymi uderzeniami serduszka. Ma za sobą  kilka tygodni pod respiratorem , intensywną antybiotykoterapię i 3,5 miesiąca w szpitalu. Nieustająco boryka się problemami z jedzeniem, wzrostem i przybieraniem na wadze oraz podejrzeniem choroby genetycznej…

Część dochodu ze sprzedaży biletów na „ Małe Hollywood  z Duetem JaHa , czyli 5. Urodziny Małej Kamienicy” . W czasie trwania imprezy odbędzie się wiele konkursów, do których  nagrody ufundowali : Carinii Fabryka Obuwia , Salon Kosmetyczny „LA PASSIONa”, Biżuteria Be&Fe, TUTU Princess, Foxygame, Alexander Toys, Cybex, Tosia.pl, Edulandia, aQademia, Zawada Media, Derma, Miasteczko Dzieci  Przedszkole Językowe, Ziaja.

Dla jubilatki  Małej Kamienicy, która powstała z myślą o dzieciach i istnieje dzięki ich aktywnemu uczestnictwu  najważniejszym prezentem będzie zawsze  uśmiech zadowolonych dzieci  i ich obecność , dlatego z jej urodzin  żadne dziecko nie wyjdzie bez prezentu !

Serdecznie zapraszamy na wspólne świętowanie !

Patronat medialny nad wydarzeniem objęli : Radio dla Ciebie, Super Stacja, Tatento.pl, W blasku fleszy, Przedszkole.edu.pl, Czas Dzieci.pl, halowawa, wolnasobota.pl, moi-milil.pl, Dziecko w Warszawie, Informator Stolicy, PortalGwiazd.pl, Info Rodzinka Warszawa, STARS Polska, e-szkrab.pl, Familie.pl

Partnerami wydarzenia zostali: : Carinii Fabryka Obuwia , Salon Kosmetyczny „LA PASSIONa”, Biżuteria Be&Fe, TUTU Princess, Foxygame, Alexander Toys, Cybex, Tosia.pl, Edulandia, aQademia, Zawada Media, Derma, Miasteczko Dzieci  Przedszkole Językowe, Sklep Animatora, Sylveco dla dzieci, Biovalen, Smaktiv, Ziaja, Pinee desing, Brzózka, Zakamarki, Joanna Kruczek, Dorota Goldpoint,

 

 

 

 

 

5 Urodziny Małej Kamienicy – Małe Hollywood

Już 3 lutego 2018 roku, serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w castingu do pierwszej edycji Małego Hollywood w Family Academy.  Szukamy Małych Gwiazd w naszym Polskim Gwiazdozbiorze. Jeśli śpiewacie, tańczycie  i kochacie aktorstwo to koniecznie przyjdźcie na casting!!!

Już 3 lutego 2018 r. o godz. 16:00 w Family Academy na ul. Anny German 15  na warszawskim Żoliborzu!  Na castingu wyłowimy talenty i zaprosimy do naszego Małego Hollywood!

A w Małym Hollywood czekają na Was fantastyczne warsztaty wokalne, taneczne i aktorskie!

Przez cały luty będziecie mieli okazję spotykać się z naszymi trenerami: Duetem JaHa (Hanną Kochańską i Jackiem Zawadą) , Anną Głogowską i Małgorzatą Kustosz-Piątosa!!!

A efekty Waszej pracy warsztatowej  przedstawicie na Wielkiej Gali Oskarowej i obchodach 5-tych Urodzin  Małej Kamienicy 11 marca 2018 r. o godz.12:00 na scenie Teatru Kamienica w Warszawie!

Małe Hollywood w czeka właśnie na Was!

Zgłoszenie wyślij na:    zapisy@kulturalnedzieci.pl

Patroni Medialni: Czas Dzieci, Dziecko w Warszawie, Tatento.pl, Moi-Mili, Przedszkola.edu.pl, Info Rodzinka Warszawa, Stars Polska,  W blasku fleszy, Portal Gwiazd.pl, Informator Stolicy, wolnasobota.pl, halowawa.pl, Radio dla Ciebie, Superstacja