Włochy 19.08.2017

Piknik Wakacje Aktywnego Mieszkańca

Lato zachęca do spędzania czasu w plenerze!
W sobotę 19 sierpnia zapraszamy na boisko przy ul. Astronautów 6.
Dla aktywnych mieszkańców Włoch i innych dzielnic Warszawy przygotowaliśmy m.in. animacje sportowe i porady fizjoterapeutów na temat wad postawy, plener malarski i koncert akordeonowy.
W kolejnej odsłonie projektu “Cały Świat we Włochach”
organizacja Zwalcz Nudę zabierze małych piknikowiczów do Japonii! Warsztaty krajoznawczo-artystyczne dla młodszych są o godz. 12.00, a o godz. 13.30 dla starszych dzieci.

Podczas pikniku odbędzie się szereg atrakcji przygotowanych przez Fundację Kulturalne Dzieci w ramach projektu “Kulturalna Wisła”. Projekt realizowany jest pod patronatem Rzecznika Praw Dziecka i finansowany ze środków m.st. Warszawy. Rodzice z dziećmi w wieku 3 – 10 lat podążą śladami tajemnic i zagadek podczas gry miejskiej, aby pomóc odnaleźć zagubione siostry Syrenki.
Dla zwycięzców przewidziane są nagrody.
Zapisy na grę miejską: zapisy@kulturalnedzieci.pl
Dzieci, które nie będą brały udziału w grze miejskiej mogą skorzystać z gier planszowych i plastycznych w kącikach kreatywnych, wziąć udział w zajęciach ruchowo tanecznych prowadzonych przez Syrenkę, albo zrobić ekologiczny instrument muzyczny. Zwieńczeniem zabawy będzie interaktywny spektakl muzyczny „Wiślana Syrenka” i wręczenie nagród zwycięzcom gry „Śladami warszawskiej Syrenki”

Lato w plenerze z Domem Kultury „Włochy”
19 sierpnia – Wakacje Aktywnego Mieszkańca, boisko przy ul. Astronautów 6, godz. 10:00 – 15:00

Program:
10:00 – 12:30 – Gra miejska „Śladami warszawskiej Syrenki”
11:00 – 12:00 – Koncert na dwa akordeony
10:30 – 13:00 – Rodzinne gry i warsztaty
13:00 – 14:00 – Interaktywny spektakl muzyczny „Wiślana Syrenka”
15:00 – Zakończenie pikniku

Wakacje we Włochach? Czas na piknik! 🙂