Newsy

Kulturalny Klub Dzieci – ul. Owczarska 11A

14/02/2017

Nowe miejsce dla najmłodszych na Warszawskim Bemowie – Kulturalny Klub Dzieci – rozpoczynamy nabór dzieci, sezon 2017/2018.

Kulturalny Klub Dzieci to miejsce dla dzieci, gdzie od najmłodszych lat  maluchy będą doświadczać kultury i sztuki. To miejsce, w którym dzieci będą uczestnikami licznych warsztatów, zajęć muzycznych i warsztatów aktorskich. Zarówno  w grupach, jak i indywidualnie będą uczyć się gry na instrumentach. Mali artyści będą spotykać aktorów i muzyków a w wyjątkowych dniach, takich jak urodziny, będą mogli świętować wraz z najbliższymi i pokazywać im swoje pasje.

Kulturalny Klub Dzieci zaprasza od 01.03. 2017r na Bemowo, na ulicę Owczarską 11A. Klub został stworzony i jest prowadzony przez dwie mamy, które są również założycielkami Fundacji Kulturalne Dzieci WAW PL. Fundacja za główny cel stawia tworzenie i upowszechnianie kultury i to właśnie ten cel przełożony zostaje na Kulturalny Klub Dziecka.

Klub to na razie jedna salka w której będą odbywały się zajęcia muzyczne,plastyczne i aktorskie. Przez zabawy z instrumentami i śpiew maluchy pobudzają swoje talenty muzyczne. Zaś w ramach warsztatów teatralnych uczą się zarówno aktorstwa, jak i poznają wszystkie inne tajniki, bez których przedstawienie nie może się odbyć.
Wśród kulturalnych zajęć znajdują się: zajęcia umuzykalniające, zapoznanie z instrumentami, indywidualne i grupowe zajęcia ze śpiewu, gordonki, warsztaty aktorskie czy zajęcia taneczne.

Na zakończenie semestru dzieci będą mogły zaprezentować swoje talenty na dużej scenie.

Wszystkie zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę – artystów muzyków i aktorów, pedagogów, sportowców, a wśród niech aktorzy pracujący w warszawskich Teatrach, muzycy związani z Zespołem Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina

Zapraszamy do zapoznania się z grafikiem zajęć na www.kulturalnedzieci.pl w zakładce Kulturalny Klub Dzieci, na zajęcia obowiązują zapisy: kasia@kulturalnedzieci.pl

 

Może Ci się spodobać