Newsy

Kulturalne Mikołajki vol.2 Podsumowanie :)

30/12/2017

Kulturalne Mikołajki to dzień wypełniony atrakcjami dla najmłodszych. To dzień dla wszystkich. Świąteczne warsztaty dla dzieci z Alexandrem Toys, które przeprowadzą doświadczone animatorki-śnieżynki. To Mikołaj, który będzie wręczał dzieciom prezenty. To zdjęcia z Mikołajem i masa innych atrakcji. Ogrom emocji. Świąteczna atmosfera. Niezapomniane chwile dla najmłodszych. Na scenie zaplanowane jest moc atrakcji: konkursy z nagrodami, warsztaty taneczne ze Śnieżynką w rytmie regeae na rozgrzewkę, spotkanie z Ambasadorami, wspólne śpiewanie kolęd z zespołem InHarmony. Jedną z atrakcji będzie spektakl „Świąteczny Czas” pełen interakcji z dziećmi. Animacje, które pobudzają dzieci do tworzenia spektaklu razem z aktorami, wspólnie śpiewane piosenki stwarzają świąteczną atmosferę. Spektakl ma charakter edukacyjny, a przez fantastyczną zabawę na scenie dzieci nie będą się nudzić nawet przez chwilę. W rolach głównych zobaczycie Agnieszkę Kałużę oraz Hannę Kochańską, Jacka Zawadę czyli Duet JaHa.

Konkursy ze wspaniałymi nagrodami od Sylveco – naturalne kosmetyki, Vianekk, Calmean Channel, Alexander Toys, NOVIA BLANCA, Brzózka, Media Rodzina, Carinii.

Patroni Medialni: Informator Stolicy, Wiadomości Sąsiedzkie, moi-mili.pli, E-SZKRAB.pl portal dla mamy i taty, wolnasobota, Dziecko w Warszawie, Przedszkole.edu.pl,

Może Ci się spodobać