Newsy

Kulturalne Bemowo- “Na ulicy dobrej Wróżki”

10/07/2018

Fundacja Kulturalne Dzieci, której misją jest tworzenie sposobności dla kreatywnego rozwoju najmłodszych, zaprasza na wakacyjną serię spektakli, warsztatów i koncertów wielopokoleniowych pod nazwą Kulturalne Bemowo, przygotowaną specjalnie dla żądnych przygód rodziców i dzieci!

Kulturalne Bemowo oraz towarzyszące mu interaktywne atrakcje, odbędzie się w Parku Górczewska w Amfiteatrze na Bemowie. Projekt finansowany jest przez m. st. Warszawa Dzielnica Bemowo.

“Na ulicy dobrej Wróżki” Spektakl muzyczny dla najmłodszych i nie tylko. Główni bohaterowie przedstawienia – dobra wróżka oraz poszukiwacz piosenek – zabierają widzów w podróż śladami piosenek Jerzego Wasowskiego: kompozytora i współtwórcy “Kabaretu Starszych Panów”. Na ulicy Dobrej Wróżki każdy odnajdzie coś dla siebie: chwilę zadumy, żart, ale przede wszystkim uśmiech, który jest nieodłączną cechą twórczości Pana Wasowskiego. Zapraszamy na spotkanie ze “zmaterializowanami piosenkami”, które opowiedzą o Warszawie, zasadach ruchu drogowego, psich spacerach – i wielu innych sprawach!

 

Program każdego wydarzenia to:

1. Spektakl muzyczno- interaktywny
2. Warsztaty tematyczne na scenie
3. Koncert wielopokoleniowy dla wszystkich

 

* * * WSTĘP WOLNY – AMFITEATR BEMOWO PART GÓRCZEWSKA!!! * * *

Może Ci się spodobać