Newsy

Podsumowanie i Aktualności

15/10/2018

Wrzesień  mieliśmy bardzo aktywny – dokończyliśmy Interaktywne Spacery Rodzinne, które trwały całe lato dotyczące legend warszawskich.

Zorganizowaliśmy pierwszą edycją Kulturalnego Pikniku Rodzinnego na Bemowie.

Byliśmy na Eko-Pikniku organizowanym przez Dzielnicę Bemowo w Parku Górczewska

Kochani ostatnio tak dużo się dzieje, że ciężko tu coś napisać ale 🙂  oczywiście dużo się dzieję. We wrześniu byliśmy razem z Centrum Kultury i Aktywności w Dzielnicy Targówek gdzie świetnie się bawiliśmy pod czas “Przestrzeni pozytywnie zakręconej”. Zorganizowaliśmy wspaniałą grę miejską, warsztaty z Alexandrem Toys ,  warsztaty taneczne z Anią Głogowską oraz spektakl “Wiślana Syrenka”.

Również we wrześniu mieliśmy przyjemność pojawić się z warsztatami jesiennymi pod czas “Jesiennej wystawy złoceń”

Oczywiście 23 września zakończyliśmy galą warsztaty Akademię Warszawskiej Syrenki w Teatrze Kamienica.

W ostatnią sobotę mieliśmy okazję pojawić się z naszymi warsztatami pod czas “To nie czary. To nauka” również w Centrum Kultury i Aktywności w Dzielnicy Targówek.

Przed Nami praca się nie kończy o wszystkich aktualnościach  postaramy się Was informować na bieżąco. Powoli szykujemy program świąteczny natomiast przed nami jeszcze spotkanie z warszawską syrenką w Wilanowie “Tajemnice Wisły – spektakl i gra miejska”,  warsztaty dotyczące 100lecia Odzyskania Niepodległości,  Bale Andrzejkowe w różnych dzielnicach Warszawy i Święta oraz nasze Kulturalne Mikołajki.

Do zobaczenia 🙂

Foto: P. Szafran i M.Popowski

Może Ci się spodobać