Newsy

Czas na Święta! – koncert wielopokoleniowy

14/12/2021

19.12.2021r. godz. 19:30 Bemowskie Centrum Kultury, Sala widowiskowa

Najsłynniejsze bożonarodzeniowe utwory w wykonaniu znanych artystów stworzą zjawiskową, niepowtarzalną atmosferę, która sprawi, że w Państwa sercach zagości radość oraz dziecięca beztroska. Uczestnictwo w tym wydarzeniu to doskonały sposób, aby poczuć magię świąt. Koncert ma charakter wielopokoleniowy jest wspaniałym spotkaniem całych rodzin i wspólnym śpiewaniem. W czasie koncertu pojawią się śnieżynki, które będą rozdawać najmłodszym przedświąteczne upominki. Koncert to, magiczne spotkanie pełne dźwięków muzyki świątecznej, nastrojowej, idealnej przed szaleństwem świątecznym. To propozycja spotkania dla mieszkańców Dzielnicy Bemowa, która wprowadzi nas w niepowtarzalny klimat Świąt Bożego Narodzenia. Dzięki koncertowi mieszkańcy będą mogli poczuć świąteczną atmosferę i wspólnie z wokalistami śpiewać piękne często zapomniane świąteczne utwory.

Świat magicznych dźwięków zabrzmi przy zespole muzycznym, a scenografia światłem wypełni scenę. Każdy kto w okresie Świąt Bożego Narodzenia lubi słuchać polskich piosenek powinien bezapelacyjnie uczestniczyć w naszym koncercie. Ważnym celem zadania jest bezpłatny udział mieszkańców w przedsięwzięciach z zakresu kultury, sztuki oraz jego wielopokoleniowość.

Oczywiście w związku z sytuacją COVID-19 będą prowadzone zapisy mailowe dla widzów: zapisy@kulturalnedzieci.pl gdyż liczba miejsc ograniczona.

Z uwagi na obostrzenia wprowadzone przez rząd, w celu spełnienia limitów przy wejściu na spektakl będziemy prosić o okazanie certyfikatu/potwierdzenia zaszczepienia. Jest to dobrowolne, natomiast osoby, które nie będą chciały okazać ww. certyfikatu będą liczone do limitu jako niezaszczepione. W przypadku osiągnięcia limitu osób niezaszczepionych, pozostałe osoby nieposiadające certyfikatu nie zostaną wpuszczone na salę.

Może Ci się spodobać