Newsy

Nowy projekt Fundacji Kulturalne Dzieci pt. “TAJEMNICA NOCNEGO TRAMWAJU- Legendy Warszawskie

28/02/2020

Projekt przyczynia się do upowszechniania wiedzy o historii Warszawy w wymiarze dziejowym oraz kulturowym, ma formę koncertu interaktywnego w formie musicalowej czyli łączy ze sobą różne dziedziny kultury i sztuki.

Zapraszamy do magicznej wyprawy w świat bajkowego koncertu razem Naszymi bohaterami. Projekt jest działaniem na rzecz upowszechniania kultury i sztuki poprzez edukację kulturalną dzieci, młodzieży i dorosłych czyli produkcję i prezentację wydarzeń artystycznych w tym przypadku bajkowych koncertów muzycznych.

TAJEMNICA NOCNEGO TRAMWAJU – Legendy Warszawskie to wyprawa tajemniczym tramwajem po Warszawie. Nasi bohaterowie poznają warszawskie legendy w towarzystwie przewodników. Fantastyczne widowisko edukacyjno – muzyczne, które zabierze rodziny w podróż do czasów beztroskiej radości, a przed dziećmi odkryje niezwykły świat muzycznej podróży świat magicznych dźwięków. Przeniesiemy się w świat magii legend i ich bohaterów, poznamy warszawską syrenkę, Warsa i Sawę, Bazyliszka czy Antka, który szukał Złotej Kaczki. Magiczna podróż głównie po Warszawskiej Starówce. Wspólnie z aktorami, wokalistami i tancerzami przeniesiemy się w magiczną podróż po stolicy Polski. Projekt jest działaniem na rzecz upowszechniania kultury i sztuki poprzez edukację kulturalną dzieci, młodzieży i dorosłych  czyli produkcję i prezentację wydarzeń artystycznych w tym przypadku bajkowych koncertów muzycznych. Najważniejsze dla Fundacji Kulturalne Dzieci WAW PL jest dbanie o odpowiedni rozwój Naszych najmłodszych pociech. Przez ciekawy sposób zachęcamy maluchy do poznania świata teatru, aktorstwa, muzyki, tańca, kreatywnego rozwoju.

Może Ci się spodobać